Annet
Referat – Senioraktivitetsuka på Storefjell 2025
1.–4. september 2025
Se hvilke aktiviteter du kan delta på og hvilke saker vi engasjerer oss i her i Pensjonistforbundet Vestfold.
Du kan finne lokalforeningene våre ved benytte deg av dette skjemaet.
Vi er mange engasjerte pensjonister i Vestfold. Ta kontakt hvis du vil bli med oss på møter eller aktiviteter, eller få vite mer om hva som skjer.
Elly har vært fylkessekretær siden 2026 og er vikar i stillingen. Hun er utdannet innen HR og har erfaring med arrangementsplanlegging. Elly trives godt med å jobbe tett på mennesker, og har et sterkt engasjement for å skape gode møteplasser og aktiviteter. Hun er særlig opptatt av fellesskap og tiltak som bidrar til en meningsfull og aktiv hverdag for medlemmene.
FylkessekretærElly-Kimiya Jebelli90429807vestfold@pensjonistforbundet.noLars Erik Lilleødegård (også kjent som Lasse Lilleødegård) er en aktiv samfunnsaktør spesielt engasjert i eldreomsorg. Her er en oversikt over hans nåværende roller: Verv og Roller Leder i Pensjonistforbundet Vestfold Varamedlem i Eldrerådet: Han representerer foreninger i Eldrerådet i Horten kommune. Seniormentor: Representerer Pensjonistforbundet som seniormentor i Vestfold fylkeskommune, et tiltak for å støtte lærlinger.
FylkeslederLars Erik Lilleødegård905 07 416lasse.lilleodegard@gmail.comVestfold har 17 lokalforeninger spredt over hele fylket. Våre engasjerte tillitsvalgte gjør hver dag en viktig innsats for medlemmene, og bidrar blant annet i fylkesstyret, helseutvalg, verve- og organisasjonsutvalg.
Fylket har ansvar for oppfølging og støtte til alle lokallag. I kartet kan du se hvor fylkeskontoret ligger, og lenger ned på siden finner du kontaktinformasjon til styret.
Annet
1.–4. september 2025
Annet
Vår 2026
Annet
Under finner du presentasjonene som ble holdt denne dagen av Ane Stavrum, Signe Vea Tretteteig, Else Marie Aase og Monica L. Pedersen.
Bli medlem hos oss og få tilgang til gode medlemsfordeler og bli med på lokale aktiviteter og arrangementer.
For å få tilgang til denne siden må du være logget inn.