Nye medlemmer til styret

Spennende arbeidsoppgaver i foreningen vår

Contrazt spiller til dans

Contrazt spiller til dans

Vil du gjøre en innsats for Drammen Pensjonistforening?

Vi er en entusiastisk gjeng med aktive pensjonister som danner styret til byens største pensjonistforening med nærmere 1200 medlemmer. Nå ønsker vi at også du vil bidra til å sette fokus på mange av de sakene som angår de eldre, og gir våre medlemmer et godt og spennende tilbud gjennom opplevelser, foredrag og underholdning. Har du lyst til å bli foreningens nye sekretær, kasserer eller fast styremedlem kan du ta kontakt med foreningens leder, Kine Langum, på langumkine@gmail.com eller tlf.: 92241597. Vi lover deg mange spennende og meningsfulle oppgaver, og ikke minst få mange nye venner.

Tor Olsen fra Det Betales

Tor Olsen fra Det Betales

Foredrag i Teateret

Foredrag i Teateret