Pensjonistforbundet Telemark

Aktivitetsdag for godt voksne

trivsel og glede i Brekkeparken,Skien
onsdag 22.mai 2019

Politisk møte mellom Krf og PF Telemark

Ingrid Risland og Sturle Oterhals til venstre fronta Pensjonistforbundet Telemark for programkomiteen til Krf Vestfold-Telemark



Verveutvalget i PF Telemark

Tahar Haddad, Gerd Andersen, Sturle Oterhals

Folkehelseutvalget i Pensjonistforbundet Telemark

 Ingrid Risland, leder John Arne Rinde,Anne Karin Andersen



Kalender

22.mai 2019

Aktivitetsdag for godt voksne

-trivsel og glede i Brekkeparken,Skien.Gratis transport fra utvalgte steder.

Program med aktiviteter og underholdning. Ingen påmelding og gratis deltagelse

Sted

Brekkeparken

Tidspunkt

11:55 - 15:15

Påmelding


Mer informasjon

Kontakt foreningen

Styret

Leder fylke Eva Lise Rosenvold
tromeg194@hotmail.no
Nestleder Tahar Haddad
thaddad@rlink.no
Sekretær Unni B. Eldrup
telemark@pensjonistforbundet.no
Kasserer fylke Unni B. Eldrup
telemark@pensjonistforbundet.no
Styremedlem John Arne Rinde
pfrinde@outlook.com
Styremedlem Ingerid Risland
ingrid.risland@gmail.com
Styremedlem Karin Solberg Mathisen
karin.solberg.mathisen@online.no
Styremedlem Gerd Andersen
gerande2@online.no
Styremedlem Sturle Oterhals
sturleo@hotmail.com
Leder Helseutvalget John Arne Rinde
pfrinde@outlook.com
Dataansvarlig Eva Lise Rosenvold
tromeg194@hotmail.no
Dataansvarlig Unni B. Eldrup
telemark@pensjonistforbundet.no

Kontaktinformasjon

Telefon 35527780
Adresse Pensjonistforbundet Telemark
tirsdag og torsdag 10-14
Pb 387
3701 SKIEN
Org. nummer 989734776
Bankkontonummer 90176516657
Send en melding til foreningen

Kontakt foreningen

Lukk
Send meldingen

0 resultater