Pensjonistforbundet Oslo

Café og Musikk 4. mars avlyst!

Smittefare og utbredelse av koronaviruset gjør at Pensjonistforbundet avlyser møter og kurs, og anbefaler redusert aktivitet også på fylkes- og lokalnivå.

 

Café og musikk 

Hold av onsdag 12. februar , da kommer MBA +Louis Prima og spiller for oss, i Det Norske Teatret. Ny tid på innslipp er kl. 11:30!

NB! Det er ikke mulighet for å ringe til restaurant Løve, for å bestille bord oppe!



Pensjonistforbundet Oslo flytter 1. mars

Fra 1.mars finner du oss i Brugata 1, 4. etg

Cafè og musikk

Hold av onsdag 11. desember, da kommer Planarbeidernes Musikklag og spiller for oss i Det Norske Teatret.

NB!! Det er ikke mulighet for å ringe til restaurant Løve, for å bestille bord oppe!



Kontakt foreningen

Styret

Leder fylke Hans Olav Felix
felix.h@online.no
Nestleder Wenche Hansgaard
wenche.hansgaard@gmail.com
2. nestleder Ragnhild Marie Hagen
rmhage@online.no
Styremedlem Steinar Simonsen
stesim44@gmail.com
Styremedlem Henning Solhaug
henning.solhaug@gmail.com
Styremedlem Vidar Løvik
vidar.lovik@gmail.com
Styremedlem Solveig Rostøl Bakken
solveig.rostol.bakken@gmail.com
Leder Helseutvalget Solveig Rostøl Bakken
solveig.rostol.bakken@gmail.com
Fylkessekretær Ragnhild T. Gulbrandsen
oslo@pensjonistforbundet.no
Varamedlem Tore L. Hansen
torelhansen@hotmail.com
1. Vara Jan Otto Veiseth
janottov@gmail.com
2. Vara Mona Marie Larsen
mona.marie.larsen.48@gmail.com
Dataansvarlig Ragnhild T. Gulbrandsen
oslo@pensjonistforbundet.no

Kontaktinformasjon

Telefon 46610030
Adresse Pensjonistforbundet Oslo
Brugata 1
0186 OSLO
Org. nummer 874338222
Bankkontonummer 90010552051
Send en melding til foreningen

Kontakt foreningen

Lukk
Send meldingen

0 resultater