Opplev spennende Berlin i den mest stemningsfulle tiden av året!
I desember kan du være med Pensjonistforbundet Hordaland til Berlin, for å hilse julestemningen velkommen!
I adventstiden strømmer nordmenn til Berlin for å oppleve noen av de 40 store og små julemarkedene som finnes her.
På Gendarmenmarkt, innrammet av staselige bygninger sentralt i bydelen «Mitte», finner du kanskje det vakreste av dem alle, Weihnachtszauber Gendarmenmarkt.
På julemarkedet ved slottet Charlottenburg i den vestlige delen av byen kan du besøke byens mest romantiske julemarked, og et annet nydelig innslag er julemarkedet ved Gedächtniskirche, også i Chalottenburg.
En opplevelse man sent vil glemme er synet av Berlins botaniske hage – som i anledning julen har blitt kledd opp i sin vakreste drakt!
Pris per person: fra kr 8.995,-
For mer informasjon kikk her:
https://norsktur.no/reiser/pensjonistforbundet-hordaland-julemarkeder-i-berlin
Du kan også ringe Norsk Tur på 38 12 03 20.
OBS! Påmeldingsfrist er 28. oktober