Kontakt oss

22 34 87 70

pf@pensjonistforbundet.no
Økonomitelefonen

22 42 73 00

Bekymringstelefonen

94 85 60 04

Smarttelefonen

22 600 700

Besøksadresse

Torggata 15
0181 Oslo

Postadresse

Postboks 6714
St. Olavs Plass
0130 Oslo

Org.nr. 970323910

PENSJONISTFORBUNDET LAKSEVÅG PÅ DAMSGÅRDSDAGENE

Pensjonistforbundet Laksevåg deltok 21. og 22. august 2021 på Damsgårdsdagene med egen stands. Både forbundsleder Jan Davidsen og fylkesleder Vigdis Ravnøy i Pensjonistforbundet besøkte standsen søndag.

Tidligere leder Oddlaug Moe, nestleder Jorunn Damm og leder Arne Jacobsen tok godt imot fylkesleder Vigdis Ravnøy, som tok fram verveblokken sammen med dem.

Tidligere leder Oddlaug Moe, nestleder Jorunn Damm og leder Arne Jacobsen tok godt imot fylkesleder Vigdis Ravnøy, som tok fram verveblokken sammen med dem.

Tannlege Terje Mikkelsen "raser rundt" på sykkelen med kravet fra
Fagforbundet og Pensjonistforbundet om gratis tannbehandling 
for alle,og fylkesleder Vigdis Ravnøy stilte villig opp for 
fotografering for dette rettferdige velferdskravet

Tannlege Terje Mikkelsen "raser rundt" på sykkelen med kravet fra Fagforbundet og Pensjonistforbundet om gratis tannbehandling for alle,og fylkesleder Vigdis Ravnøy stilte villig opp for fotografering for dette rettferdige velferdskravet

Forbundsleder Jan Davidsen Raa, leder i Laksevåg, Arne Jacobsen og fylkesleder Vigdis Ravnøy ønsker et nytt medlem velkommen til Pensjonistforbundet.

Forbundsleder Jan Davidsen Raa, leder i Laksevåg, Arne Jacobsen og fylkesleder Vigdis Ravnøy ønsker et nytt medlem velkommen til Pensjonistforbundet.

Pensjonistforbundet Laksevåg var på plass med stands under Damsgårdsdagene på Laksevåg lørdag 21. og søndag 22. august.

Været var nydelig. Sol og blå himmel og mange publikummere var innom området, og Pensjonistforbundet Laksevåg sine tillitsvalgte traff mange medlemmer som ser fram til foreningens møter utover høsten.

Foreningen vervet endel nye medlemmer på standsen, og håper at disse vil delta aktivt i foreningens aktiviteter fremover.

Pensjonistforbundet Laksevåg er den eldste foreningen som er registrert i Hordaland, og kan feire 70 årsjubileum 16. oktober i år. Dette er samme alder som Pensjonistforbundet sentralt.

Fylkesleder Vigdis Ravnøy deltok aktivt på standsen søndag, og takket foreningens styre for initiativet til å delta på bydelens markedsdager. Det er viktig å vise seg fram og ikke minst, bruke mulighetene til å verve nye medlemmer til Pensjonistforbundet.

Forbundsleder Jan Davidsen Raa var innom søndag og hilste på de som hadde stått på stands både lørdag og søndag. Han fikk også hilse på nye medlemmer, og på Terje Mikkelsen som aksjonerer for gratis tannhelse, en aksjon som Pensjonistforbundet deltar i.