Pensjonistforbundet Telemark

God Jul og Godt Nytt År

Til alle foreninger og lag

Folkehelseutvalget i Pensjonistforbundet Telemark

 Ingrid Risland, leder John Arne Rinde,Anne Karin Andersen



Hvordan få "slippen min " i posten

Nå kan du få slippen i postkassen,se videre for hvordan du skaffer den



Kalender

19.mars 2019

Årsmøte

Som i fjor blir årsmøtet holdt på Morgedal Hotell 19.-20.mars 2019

Papirer er sendt ut i 17.1. til foreninger/lag med ønske  om at innkomne forslag blir sendt innen  13.2. Velkommen !

Sted

19.mars 2019 -20.mars 2019

Tidspunkt

11:30 - 14:00

Påmelding

Påmelding av representanter/observatører  sendes kontoret gjerne   innen 14.2.

Mer informasjon

Kontakt foreningen

Styret

Leder fylke Eva Lise Rosenvold
tromeg194@hotmail.no
Nestleder Tahar Haddad
thaddad@rlink.no
Sekretær Unni B. Eldrup
telemark@pensjonistforbundet.no
Kasserer fylke Unni B. Eldrup
telemark@pensjonistforbundet.no
Styremedlem John Arne Rinde
pfrinde@outlook.com
Styremedlem Ingerid Risland
ingrid.risland@gmail.com
Styremedlem Karin Solberg Mathisen
karin.solberg.mathisen@online.no
Styremedlem Gerd Andersen
gerande2@online.no
Styremedlem Sturle Oterhals
sturleo@hotmail.com
Leder Helseutvalget John Arne Rinde
pfrinde@outlook.com
Dataansvarlig Eva Lise Rosenvold
tromeg194@hotmail.no
Dataansvarlig Unni B. Eldrup
telemark@pensjonistforbundet.no

Kontaktinformasjon

Telefon 35527780
Adresse Pensjonistforbundet Telemark
tirsdag og torsdag 10-14
Pb 387
3701 SKIEN
Org. nummer 989734776
Bankkontonummer 90176516657
Send en melding til foreningen

Kontakt foreningen

Lukk
Send meldingen

0 resultater