Pensjonistforbundet Telemark

Velkommen til årsmøte

Innkalling er sendt ut til forenings-/lagledere.
Påmelding innen 12.2.20
 

Fellessamling Vestfold/Telemark

22.jan.-20 for forenings-/lagledere



Nyhetsbrev

November/desember

Åpent møte i Bø 30.10.19

Gullbring Kulturanlegg



Kalender

18.mars 2020

Årsmøte

I år blir årsmøtet på én dag og Vestfold har sitt årsmøte samme sted.Det  blir fellesmøte etter de respektive fylkenes årsmøter.

På grunn av fellesmøte ,så er det kun delegater som kan komme. 1 representant pr påbegynt 100 medlemmer pr. 1.2.2020

Sted

Thon Høyer Hotell,Skien

Tidspunkt

10:00 - 15:30

Påmelding

Innkalling er sendt ut til ledere i lag/foreninger med frist   12.2. for påmelding og innkommende forslag.

 

Mer informasjon

Kontakt foreningen

Styret

Leder fylke Eva Lise Rosenvold
tromeg194@hotmail.no
Nestleder Tahar Haddad
thaddad@rlink.no
Kasserer fylke Unni B. Eldrup
telemark@pensjonistforbundet.no
Sekretær Unni B. Eldrup
telemark@pensjonistforbundet.no
Styremedlem John Arne Rinde
pfrinde@outlook.com
Styremedlem Ingerid Risland
irisland@online.no
Styremedlem Karin Solberg Mathisen
karin.solberg.mathisen@online.no
Styremedlem Gerd Andersen
gerande2@online.no
Styremedlem Sturle Oterhals
sturleo@hotmail.com
Leder Helseutvalget John Arne Rinde
pfrinde@outlook.com
Dataansvarlig Eva Lise Rosenvold
tromeg194@hotmail.no
Dataansvarlig Unni B. Eldrup
telemark@pensjonistforbundet.no

Kontaktinformasjon

Telefon 35527780
Adresse Pensjonistforbundet Telemark
tirsdag og torsdag 10-14
Pb 387
3701 SKIEN
Org. nummer 989734776
Bankkontonummer 90176516657
Send en melding til foreningen

Kontakt foreningen

Lukk
Send meldingen

0 resultater